14 Aralık 2011 Çarşamba

E-BAY'DEN ALIŞVERİŞ YAPANLARDAN YORUM BEKLİYORUM!!!!

Oakley Crowbar Goggle Hot Pink-Jewel Blue-Yellow/Hi Yellow


Almayı düşünüyorum ama karar veremedim mağazada 500 tl dediler fiyatına ebay'de çok daha uygun! Fakat daha önce ebay'den hiç alışveriş yapmadım yapanların yorumlarını bekliyorum???? Veya başka alışveriş sitesi önerilerini....;)

7 yorum:

Trendydolap dedi ki...

ben cok yaptım.satıcının güvenirlilik oranı önemli birde marka ürün alacaksan uzak doğu menşeliler genellikle sahte olabiliyor.

tabii kotaya da dikkat! 75 eur'a kadar sipariş verebilirsin. yoksa gümrük masrafını ödemek zorunda kalırsın.

BeTwin Us dedi ki...

Esra'cım ben de çok yaptım bir sıkıntı olmuyor ama Nil'in dediği gibi satıcının yapmış olduğu işlem sayısına ve aldığı feedback'lere özellikle dikkat et. Worldwide shipping yapması, anlaşması olan kargo şirketi (ups en iyisi oluyor) ve olası bir durumda geri alıp almaması da önemli. Güvenilirliği yüksekse büyük ihtimal sorun yaşamazsın canım, iyi alışverişler ;)

irem dedi ki...

ben de çok alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım bugüne kadar ;) trendydolap ve be twin us'a sonuna kadar katılıyorum, satıcı geri dönüşleri yorumları puanı iyiyse sorun olmaz ;) yalnız dikkat et derim e-bay'den alışveriş bir başladı mı önü alınmıyor =)

Pembe dedi ki...

Annemde çok alıyor e-bay'den en çok dikkat etmen gereken satıcının olumlu yorum alması best-seller olması daha güvenilir olur yani. Onun dışında hiç sorun olmuyor. Yalnız bazen Türkiye gönderilerinde kargo çok yüksek tutuyor. Kotaya da dikkat yoksa paket gümrükte takılır. Gerçi bazı satıcılar fiyatı düşük gösterebiliyor.

ALIŞVERİŞ DANIŞMANI dedi ki...

Ben şimdiye kadar onlarca şey aldım hiçbir sorun yaşamadım. Ama yaşayanları biliyorum. Diğer yorumlarda olduğu gibi satıcının seceresini oku, hangi ülkeden gönderim yaptığına bak, ben genellikle USA gönderimini tercih ediyorum.

ozlemce-lik dedi ki...

bende 1 2 defa yaptım senin gibi bende çok düşündüm alırken ama bir sorunla karşılaşmadım.

ESRA dedi ki...

çok teşekkürler kızlar yorumlarınız için;)