29 Eylül 2011 Perşembe

LA ROCHE POSAY TANITIMI

Geçen gün bir çok blogger arkadaşımızla LA ROCHE POSAY markasının tanıtımına katıldık.  Artık herkes bloggerların gücünün  farkında!
Son derece keyifli bir mekanda, son derece samimi güzel bir sohbet oldu…
Değerli dermatolog Fügen Erdoğan Çekin bizlere cilt tipleri, cilt problemleri ve La Roche Posay ürünleri hakkında bilgi verdi…
Dünyada 25.000 dermatolog tarafından tavsiye edilen la roche posay ürünleri özellikle hassas ciltlerde oldukça başarılıymış!
Bize denemesi bedava;) Çok güzel hediyeler aldık… Kullandıktan sonra fikirlerini paylaşacağım…..
Bu keyifli günden şipşakladığım kareler…..
Bu arada bizler öğrendik ama sizlerde LA ROCHE POSAY ürünleri hakkında daha detay bilgiye sahip olmak isterseniz türkçe web sitesinden yararlanabilirsiniz! Haydi TIK TIK!!! 

Herkesin elinde bir fotoğraf makinesi... Bloggerlık böyle bir şey! Bende en kısa zaman da güzel bir makineye sahip olmak istiyorummmmm......!

Sevgili arkadaşım Nilüfer takip edenler vardır TRENDYDOLAP blogunun yazarı... Bilmeyenler de hemen takibe alsın derim!;)

 Hediyeler de süperrrr...!;)


Lolly bile çok sevdi hediyeleri...;)


4 yorum:

SEL dedi ki...

ziyaretin için teşekkür ederim bu sayede çok güzel bir blog keşfettim=))

www.selenaycoser.blogspot.com

gözde'nin gözünden dedi ki...

herşey güzel hoş, ama sen ne giydin peki şekerim, şöyle bir boydan görmek isterdik vallahi.. biliyoruz ki son derece başarılı kombinlerin var,bizi mahrum etme lütfen, sevgiler...

http://gozdenin-gozunden.blogspot.com/

duju dedi ki...

ay ne güzel ... vallah bende biran orda olmak istedim :) harika bir masa :) çok güzel kareler ama tatlım sen neden yoksun bakim, böyle bir outfit postu yapta görelim :)

bende laroche kullanıyorum ve çok memnunum...

www.dujufashion.blogspot.com

duju dedi ki...

mail adresini bulamadım ben seni :(
benim ki d.alptekin@alesta-group.com

www.dujufashion.blogspot.com